Plussid

  • Pärast uute EGT ja Play’N’Go mängude lisandumist on mänguvalik tõeliselt muljetavaldav
  • Lisaks suurele slotimängude valikule saad Optibetis valida kahe erineva live-kasiino vahel
  • Lisaks uue mängija boonusele pakutakse sageli ka erinevaid taaslaadimisboonuseid

Miinused

  • Klienditugi töötab ainult tööpäevadel kell 9-18.
  • Boonusrahal on 40x läbimängunõuded

Mänguvalik ja tarkvara

Optibet online-kasiino mänguvalik on viimase paari kuuga oluliselt täienenud. Lisandunud on uued Play’N’Go ja EGT slotimängud – mõlemaid on valikus enam kui 50. Lisaks on endiselt võimalik nautida suures valikus NetEnti, Nyxi ja Microgamingu slotimänge, videopokkereid ja lauamänge.

Optibeti live-kasiino on jagatud kahte ossa – Kasiino Las Vegas, kus saab mängida NetEnti platvormil töötavaid online-kasiino mänge ja Casino Monte Carlo, kus pakutakse MLC mänge

 

Maksetingimused

Optibetis saab sisse- ja väljamakseid teha krediitkaardi või pangaülekandega ja Netelleri, Skrilli või paysafecardi konto kaudu. Väljamakseid saad teha vaid sellele kontole, millelt oled eelnevalt sooritanud sissemakse. Sõltuvalt valitud makseviisist võib väljamakse teostamiseks kuluda kuni 5 tööpäeva. Väikseim lubatud sissemakse suurus on 7 eurot ja suurim 5000 eurot.

Boonused uutele mängijatele

Optibet pakub uutele liitujatele boonusena kuni 270 tasuta spinni ja 300€ boonusraha. Boonuse saamiseks tuleb oma kolme esimese sissemakse juures kasutada boonuskoode BONUS1 kuni BONUS3.
• Esimese sissemaksega saad boonuskoodiga BONUS1 boonust 100% deposiidi summast kuni 100€ (boonuse saamiseks pead sisse maksma vähemalt 20€). Lisaks saad boonuseks veel 100 tasuta spinni slotimängudes. Sissemakseboonusega saadud boonusraha kehtib 7 päeva ja selle aja jooksul tuleb see slotimängudes 40 korda läbi mängida. Läbimängimisel ei tohi teha 10 eurost suuremaid panuseid. Tasuta spinnid kehtivad 48h pärast sissemakse tegemist ja nende spinnidega saadud võidud kehtivad 7 päeva. Selle aja jooksul tuleb kõik tasuta spinnidega saadud võidud 40 korda slotimängudes läbi panustada.
• Teise sissemaksega saad samuti 100 tasuta spinni, kui sisestad vähemalt 20-eurose sissemakse tegemisel boonuskoodi BONUS2
• Kolmanda sissemaksega saad lisaks veel 70 tasuta spinni, kui kasutad boonuskoodi BONUS3. Ka siin peab sissemakse suurus olema vähemalt 20 eurot.

Vastutustundlik mängimine

Kui Sul on probleeme oma rahaliste vahendite haldamisega või soovid lihtsalt tagada, et Sa ei saaks Optibetis mängu panna suuremat summat, kui võid endale lubada, saad seada endale maksimaalse kaotuse limiidi 7 ja/või 30 päeva kohta. Kui sellest piirangust jääb väheks, saad eesti.ee portaalis või Maksu- ja Tolliameti teeninduskohtades seada endale mängukeelu, mis kehtib kõigis Eesti online-kasiinodes. Maksu- ja Tolliametis saab korraga seada keelu kuni 36 kuuks ja pärast kinnitamist pole võimalik seda keeldu enneaegselt tühistada.

Klienditugi

Optibeti eestikeelne klienditugi töötab tööpäeviti kell 9-18. Ingliskeelse klienditoe tööaeg on veidi pikem – tööpäeviti kell 9-21. Klienditoega saab ühendust võtta e-posti aadressil [email protected], telefonil 6140033 või elava vestluse aknas,

Kokkuvõte

Optibet pakub suures valikus hea kvaliteediga mänge. Saidil on suurepärane boonusprogramm ja partnerprogramm. Kasutajaliides on kaasaegse välimusega ja mugav. Väikseks miinuseks on ööpäevaringse live-kasutajatoe puudumine.

 

Mängi