OlyBet on üks Eesti pikima ajalooga online-kasiinosid, mida haldab kahtlemata Eesti tuntuim kasiinoettevõte Olympic Entertainment Gorup. OlyBeti saidil saad mängida nii mitutsada slotimängu, lauamänge kui ka elava mängujuhiga loteriisid, õnneratast jm mänge.

Plussid

  • Uuendatud OlyBeti sait on vanaga võrreldes oluliselt mugavam
  • Mängude valik on väga mitmekesine

Miinused

  • Puudub tervitusboonus, kasiinomängijatele pakutakse hetkel vaid kampaaniaauhindu uudiskirjaga liitumise eest.
  • OlyBet uuendas oma online-kasiinot juba mitu kuud tagasi, aga mõned eestikeelse saidiosa lehed on endiselt tühjad või sisaldavad ingliskeelset teksti

Mänguvalik ja tarkvara

OlyBet online-kasiinos saad mängida ligi 300 slotimängu, mille loojateks on tipptasemel mängutootjad NetEnt, Microgaming, Playtech jt. Kahjuks puudub saidil hetkel (vahepeal olemas olnud) võimalus mänge tootjate järgi sorteerida. Küll aga saab eraldi välja filtreerida populaarseimad mängud, kasvava peavõiduga mängud, slotimängud ja lauamängud.

Lisaks saad mänge otsida ka otsinguvälja abil. Otsinguväljale ei pea sisestama kogu mängu nime – süsteem hakkab sobivaid mänge otsima juba pärast esimese tähe sisestamist.

Peale slotimängude saab OlyBetis mängida ligi 30 virtuaalset lauamängu. Nende mängude hulgas on erinevad ruleti, pokkeri ja Blackjacki versioonid.

Lauamänge saab OlyBetis mängida ka elava diileriga- Elava diileriga laudade seas on ligi 40 Blackjacki ja 16 ruleti mängulauda ning lisaks veel mõned teiste mängude mängulauad.

Lisaks kõigele ülalmainitule on OlyBeti saidi Betgamesi sektsioonis võimalik mängida arvloteriisid, täringumänge, Õnneratast ning mänge Bet On Poker, Baccarat ja Panuste Sõda.

OlyBeti saiti uuendati mõni kuu tagasi ja selle tulemusena on mõned saidi lehed endiselt tühjad või sisaldavad ingliskeelset teksti.

Maksetingimused

OlyBeti mängukontole saad sissemakseid teha Visa ja Mastercardi krediitkaardimaksega, paysera või Skrilli e-rahakoti kaudu ning Nordea, SEB, LHV, Swedbanki või Coop panga kaudu. Minimaalne sissemakse suurus on 2 eurot, maksimaalse lubatud sissemakse suuruse kohta OlyBeti saidil infot pole. Sissemaksetele ei lisata komisjonitasu ja kõik tehtud sissemaksed kajastuvad Sinu kontol koheselt.

Väljamakseid saab OlyBetis teha vaid nende kanalite kaudu, mida oled eelnevalt kasutanud ka sissemakse tegemisel. Üldjuhul töödeldakse väljamaksed 24 tunni jooksul, aga pangaülekande töötlemiseks võib kuluda kuni viis tööpäeva.

Boonused uutele mängijatele

Uutele online-kasiino mängijatele pakub OlyBet hetkel boonust vaid pokkeritoas. Uutele pokkerimängijatele pakutakse kokku 500 eurot deposiidivaba boonust, mis vabaneb osade kaupa ja mille vabastamise kiirus sõltub sellest, kui palju reiki mängija on pokkeritoale maksnud ehk teisisõnu sellest, kui suurte summade peale mängite. Vastavalt panustatud rahale teenite lojaalsuspunkte ning boonus vabanebki teatud hulga lojaalsuspunktide kogumise järel:

  • Esimene 10 € boonusest vabastatakse 1 € kaupa. Iga 1 € kätte saamiseks peate koguma 165 lojaalsuspunkti
  • Järgmised 90 € boonusest vabastatakse 5 € kaupa. Iga 5 € saamiseks tuleb koguda 826,50 lojaalsuspunkti
  • Järgmine 400 € boonust vabaneb 10 € kaupa. Iga 10 € vabastamiseks tuleb koguda 1653* lojaalsuspunkti

Vastutustundlik mängimine

OlyBeti saidil on ka leht vastutustundliku mängimisega seotud võimaluste kirjeldamiseks. Kahjuks on see saidiosa aga hetkel tühi.

Klienditugi

OlyBeti klienditoele saab küsimusi esitada iga päev kell 8.00-2.00 elava vestluse vormis või e-posti aadressil [email protected]

Kokkuvõte

OlyBet on pikkade traditsioonidega online-kasiino, kus saab mängida mitmesuguseid mänge. Lisaks mitmesajale slotimängule saad proovida erinevaid lauamänge, live-diileri mänge ja pokkerit. Suurimaks puudujäägiks on hetkel boonuspakkumiste vähesus.

 

Mängi