Plussid

  • Ainulaadne mänguvalik
  • Kõiki mänge saab tasuta proovida ja iga mängu juures on ka põhjalik juhend
  • Uue mängija boonus on väga silmatorkavalt esitletud
  • GrandX pakub ka kaht püsivalt kehtivat taaslaadimisboonust – Rahakas Reede ja Õnnelik Esmaspäev

Miinused

  • Mänguvalik on väike
  • Boonuste läbimängunõuded on üle keskmise kõrged
  • Virtuaalseid lauamänge on saidil vaid mõned üksikud ja live-kasiino puudub üldse

Mänguvalik ja tarkvara

GrandX-i online-kasiinos saab mängida mitukümmet erinevat Amaticu slotimängu. Slotimängude valik on võrreldes teiste online-kasiinodega küll küllaltki väike, aga enamiku neist mängudest on sellised, mida ükski teine online-kasiino ei paku. Iga mängu saab enne oma raha mängu panemist ka tasuta proovida. Samuti on iga mängu juures olemas küllaltki üksikasjalik mängujuhend.

Neile, kes armastavad lauamänge, pole GrandX online-kasiinol eriti midagi pakkuda. Lauamängude kategoorias on ainult üks rulett ja üks Blackjack.

 

Maksetingimused

Sissemakseid saab GrandX online-kasiinos teha Netelleri, Skrilli, krediitkaardi või pangaülekandega. Minimaalne sisse- ja väljamakse suurus on sõltuvalt makseviisist 5-10 eurot. Maksimaalne sissemakse suurus on 2000 eurot.

Väljamaksete töötlemiseks kulub sõltuvalt valitud makseviisist kuni 7 päeva. Kõige kauem võtab aega krediitkaardimaksete töötlemine. Väljamakseid saab teostada vaid nendele kontodele, millelt oled eelnevalt sooritanud sissemakse.

Boonused uutele mängijatele

GrandX online-kasiinos pakutakse uutele mängijatele võimalust oma esimene sissemakse kuni 250 euro ulatuses kahekordistada. Sellele online-kasiino tervitusboonusele kehtib neljakümnekordne läbimängunõue. Läbimängunõuet ei saa täita mängudes Royal, Real Roulette ja Blackjack ning keno-mängude käibest võetakse läbimängimistingimuste kontekstis arvesse 10%, ja videopokkeri käibest 20%. Boonuse läbimängimisel ei tohi teha suuremaid panuseid kui 5 eurot.

GrandX hoolitseb selle eest, et Sa oma tervitusboonuse võimalust ei unustaks – seni kuni Sa tervitusboonust kasutanud pole, tuletatakse Sulle seda sissemakse tegemisel pidevalt meelde. Boonuse kasutamiseks tuleb lihtsalt teha linnuke vastava märkeruudu sisse.

Vastutustundlik mängimine

GrandX online-kasiinos saad oma riskide maandamiseks ja mänguharjumuste kontrolli all hoidmiseks määrata endale summa, millest rohkem Sa ühe nädala või kuu jooksul kulutada ei saa.

Kui soovid online-kasiinodes mängimise täielikult lõpetada, saad seada endale Maksu- ja Tolliameti saidil või eesti.ee portaalis kuni kolmeks aastaks hasartmängude keelu seada.

Klienditugi

GrandX’i eestikeelne live-klienditugi töötab E-R 10:00–23:00 ja L–P 12:00–21:00. Klienditoele saate oma küsimuse saata ka sõnumiaknast, mis avaneb, kui klõpsate saidi ülaservas oleval lingil Abi.

Kokkuvõte

GrandX online-kasiino paistab silma selle poolest, et seal saab mängida ettevõtte Amatic Industries toodetud mänge, mida ükski teine Eesti online-kasiino ei paku. Mänguvalik on samas suhteliselt väike ja eriti väike on lauamängude valik.

 

Mängi